top of page
Search

Profesionálna fotokniha od Saal Digital

Tá najlepšia možnosť ako si uchovať svoje fotografie navždy, je vytlačiť si ich vo forme fotoknihy. Fotografie z dovolenky, svadby alebo turistiky sa doslova stanú súčasťou vašej knižnice. Na kvalite tlače a celkovom prevedení knihy však naozaj záleží. Som rád, že som mohol vyskušať zrejme to najlepšie čo ponúka náš trh, radu fotokníh "Professional line" od Saal Digital.


Professional line sa vyznačuje hlavne luxusnou obálkou knihy nakoľko sa nejedná sa o tradičné dosky s potlačou. Predná strana knihy je tvorená hrubou akrylovou vrstvou, ktorá v kombinácii s koženkou dodáva knihe na prvý pohľad luxusný vzhľad. Na výber je niekoľko farieb koženky prípadne imitácie iného prírodného materiálu. Ja som zvolil čiernu koženku. Samotná tlač fotografií je na výbornej úrovni. Fotografie sa vyznačuju peknými farbami a dostatočnou ostrosťou. Podľa mňa je najvhodnejšia kombinácia s matným fotopapierom vzbuzujúcim elegantný a prirodzený vzhľad fotografii.


Tvorba knihy je jednoduchá a intuitívna využitím software-u, ktorý si stiahnete na stránke Saal digital. Napriek tomu, že som knihu objednával medzi vianočnými sviatkami doručenie bolo pomerne rýchle v priebehu niekoľkých pracovných dní.


Viac informácii a celá ponuka na www.saal-digital.sk.
192 views

Comentarios


bottom of page